Kalite Politikası
 

SET MÜHENDİSLİK, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli ürünler üretmeyi ve satmayı ilke edinmiştir.

"Kalite Felsefemiz", müşteri odaklı sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışıyla sağlamaktır.

Amacımız; çalışanlarımızı kalite ve müşteri bilincini geliştirecek ve kendi gelişimlerine olanak sağlayacak, uygulamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile  donatmak. Bunun yanında mevcut olan  ISO9001:2000 kalite yönetim sistemi üzerinde sürekli iyileştirmeler yapmak.

Sektörde her zaman önde olmak için, eğitilmiş uzman kadromuz ile, en son teknolojik gelişmeleri takip eden ve donanımlarını sürekli yenileyen bir kuruluş olmak.

Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar, her aşamada kalite güvence sistemini aktif tutarak, müşterilerimize güvenilir ürünler sunmak.

Doğanın korunması, temiz bir çevre ve verimli bir çalışma  ortamı sağlamak için, gereken her türlü önlemi almak ve uygulamaya koymaktır.

 
 
  SET Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. © 2008 Web Tasarım Grimor