Hakkımızda
 
 

Şirketimiz 1991 yılında Cam sanayine, cam kalıbı ve aksesuarları yapmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız  Şişecam’a ait tüm cam fabrikalarıyla direkt olarak çalışmaktadır.
Bunun yanında 1999 yılından sonra Avrupa’daki cam fabrikaları ile temaslara geçilmiş olup; şu anda Almanya, Yunanistan, Fransa, Belçika, Avusturya, Portekiz olmak üzere ihracat ağırlıklı da çalışılmaktadır.

IS, H28 ve Otopres  makinelerinde  çalışmakta olan birçok kalıp ve kalıp aksesuarı, müşteri istekleri doğrultusunda, teknik resim ölçü ve toleranslarına uygun  ve zamanında teslim edilmektedir.

Firmamız kaynaklı ürünlerden,  mastör üretiminde uzmanlığa sahiptir.  1996 yılından beri kaynak kaplama işlemi şirket bünyemizdeki  kaynak atölyesinde  yapılmaktadır. Bu sebeple, kaynak kaplama konusunda ciddi bir bilgi birikimi, makine donanımı, kalifiye eleman  ve alt yapıya ulaşılmıştır. 

Kaliteyi, tüm çalışanları ile şirket felsefesi olarak kabul etmiş olan firmamız, 2005 yılının ikinci yarısında ISO90001:2000 kalite belgesi alım çalışmalarına başlamış ve  2006 yılı Şubat ayında Tüv Cert firmasından belgelendirilmiştir.

 
VİZYON

SET Mühendislik, daima müşteri taleplerine uygun olarak,  yüksek üretim kalitesi, en kısa teslim süresi ve en ekonomik satış fiyatları ile ürün temin etmeyi görev bilir ve bu ilke doğrultusunda, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile kendini yenilemeyi ve güncellemeyi müşterilerine karşı bir borç olarak görür.
 
MİSYON

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ile her zaman bir adım önde hareket edip,  kaliteden asla ödün vermeden, daima müşteri odaklı  ürün ve hizmet sunarak, her zaman yenilikçi ve kalıcı olmaktır.
 
  SET Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. © 2008 Web Tasarım Grimor